
De oprichter van House of Taste is Jan-Tjip Douwstra. Met een groot aantal jaren ervaring binnen de horeca en een meer dan gemiddelde interesse op het gebied van eten en drinken, is hij in 2009 begonnen met het importeren van Olijfolie uit Toscane.
Inmiddels komen er meer producten uit Italië maar staan er ook producten uit Nederland in de assortimentslijst van House of Taste. Het gaat er om dat de producten met een bepaalde beleving, bezieling en overtuiging worden gemaakt. In de meeste gevallen heeft hij contact met de producent en gaat hij regelmatig op bezoek om meer kennis en inzicht in de producten te krijgen. Hij blijft altijd opzoek naar nieuwe producten met mooie geweldige smaken en toepassingen.
Proef en Beleef is het motto van Jan-Tjip, zonder proeven weten we niet wat we eten. Wees je er bewust van en ruik, proef en voel. Vergelijk smaken en kwaliteiten.
Hij vertelt u graag meer op proeverijen en evenementen. Voor de professionele klanten maakt hij graag een afspraak om u kennis te laten maken met de verschillende producten van House of Taste.
Word fan van onze Facebook pagina en ontvang direct 2,50 € korting